Search
Personal menu
Filters

Zvolte to správné krmení pro Vašeho mazlíčka.

Monday, August 1, 2016

Ontario je vysoce kvalitní superprémiové krmivo pro psy a kočky, respektující osvědčené kanadské receptury, vyrobené ve spolupráci s veterináři a odborníky na výživu.

Nutriční hodnoty a vyvážený obsah živin jsou navrženy a vyrobeny tak, aby byly zárukou zdraví vašeho domácího mazlíčka, nezatěžovaly jeho organismus a poskytly mu dostatek živin k pokrytí jeho nutričních potřeb.

Nejdůležitější komponenty krmiv Ontario

Kvalitní zdroj proteinů- kuřecí, rybí nebo jehněčí maso je zárukou výborné stravitelnosti a vysoké chutnosti krmiva (minimální obsah masa v krmivech Ontario je 30 % kuřecího masa v sušině - záleží na jednotlivém druhu)

Brambory v extrudované formě- jedinečný zdroj sacharidů, hypoalergení

Lososový olej -  vyrovnává poměr nenasycených mastný kyselin, které mají příznivý vliv na mentální zdraví a kvalitu srsti

Extrakt z rostliny Yucca - redukuje plynatost a zápach z výkalů, chrání krevní barvivo.

Prebiotika – pozitivně upravují prostředí v trávícím traktu a posilují imunitu

Rajčata - silný antioxidant, který chrání buňky těla před poškozením, přispívá k ochraně před UV zářením, podporuje dobrou činnost srdce.

A další…

 

Proč Brambory?

Bramborový škrob má na rozdíl od obilovin vyšší poměr Amylopektinu, který funguje jako výživa pro pozitivní střevní mikroflóru ve střevě savců.

Vláknina získaná z brambor je extrémně jemná a tudíž umožňuje ve střevě kompletní pročištění včetně záhybů tzv. klků, což Vláknina pocházející z jiných zdrojů nedokáže. Díky této funkci podporuje bramborová vláknina správné fungování peristaltiky střev.

 

Barel zdarma

Ke každému 13 kg balení krmiva pro psy a 2 kg balení krmiva pro kočky nyní dostanete barel zdarma.

Barel na krmivo slouží k zachování aroma a kvality krmiva.

Krmivo uložené v barelu je tak pro psa nebo kočku stále stejně chutné jako v den nákupu.

Leave your comment