Hledat
Personal menu
Filters

Nové produkty v řadě pro psy!

1. srpna 2016

Složení krmiva Ontario a jeho vliv na zdraví psa:

  • 60 % kuřecí maso a zelenina – pro vysokou stravitelnost a zdraví trávicího traktu
  • s nízkým obsahem obilovin –snižuje pravděpodobnost výskytu alergických reakcí
  • prebiotika a extrakt z juky – mannanoligosacharidy a fruktooligosacharidy pro stabilitu střevní mikroflory a podporu metabolismu.

prebiotika jsou potravou pro prospěšné střevní bakterie. Jedná se o středně složité sacharidy, které slouží jako zdroj energie pro bakterie v tlustém střevě. Jako odpadní produkt přitom vznikají malé organické kyseliny. Ty fungují zase jako důležitý zdroj energie pro buňky stěny střeva. Další funkcí prebiotik je omezování rozvoje patogenních bakterií ve střevě.

extrakt z juky redukuje plynatost a zápach výkalů a chrání krevní barvivo hemoglobin před jeho degradací čpavkem.

  • kombinace rajčat a organického selenu – pro posílení imunity a ochrana buněk proti stárnutí

rajčata (Lykopen) - Lykopen je silný antioxidant a přírodní karotenoid, který chrání buňky těla před poškozením, přispívá k ochraně před UV zářením a je důležitý pro dobrou činnost srdce.

organický selen - Je esenciální stopový prvek s antioxidačními účinky, který pomáhá při prevenci civilizačních onemocnění. Tvoří součást bílkovin-selenoproteinů. Působí příznivě na revmatickou artritidu, udržuje pružnost tkání, chrání zrak, podporuje činnost srdce a cév, detoxikuje játra, předchází vzniku lupů, zlepšuje činnost imunitního systému. Organický selen v kombinaci s vitamínem E výrazně přispívá ke zvýšení imunity organismu a výrazně zpomaluje stárnutí buněk.

  • lososový olej - vyrovnává poměr nenasycených mastných kyselin Ω3 a Ω6, které mají příznivý vliv na kvalitu srsti, zdraví srdce a oběhového systému a mantalitu
  • chelátové minerály jsou efektivně využitelným zdrojem vápníku a vyvažují poměr vápníku a fosforu v organismu
  • přidané syntetické aminokyseliny (L-lysin a DL-methionin) zvyšují stravitelnost proteinů v krmivu
  • vitamíny, stopové prvky a další biologicky aktivní látky zajišťují úplné pokrytí nutričních potřeb a výtečnou kondici každého psa 
Vložte svůj komentář