Čeština
Hledat
RSS

Novinky

06 VIII 2021
ŘIDIČ/KA VZV - RETRAK
Jsme největší společností zabývající se prodejem chovatelských potřeb a krmiv pro zvířata ve střední a východní Evropě. Působíme na trhu od roku 1992 a neustále rosteme. Jenom v ČR provozujeme na 130 obchodů SUPER ZOO a obsluhujeme stovky zákazníků velkoobchodu. Náš rozvoj nezastavila ani pandemie a další potenciál pro růst stále vidíme v nedohlednu. Do svého týmu hledáme kolegu / kolegyni na pozici Recepční
06 IV 2021
Recepční
Velkoobchodní společnost s chovatelskými potřebami a krmivy působící po celé České republice, Slovensku, Polsku, Lotyšsku, Rusku, Ukrajině a Rumunsku do svého týmu hledá kolegu / kolegyni na pozici Recepční
09 IV 2018
Samostatná účetní
Velkoobchodní společnost s chovatelskými potřebami a krmivy působící po celé České republice, Slovensku, Polsku, Lotyšsku, Rusku, Ukrajině a ve Slovinsku do svého týmu hledá kolegu / kolegyni na pozici: Samostatná účetní
15 III 2017
Ontario - vylepšená receptura
Nová, vylepšená receptura původní řady založené na kuřecím mase a bramborách. Vysoce kvalitní, superprémiové krmivo pro psy všech velikostí a životní etapy z garantovaných zdrojů surovin.
11 VIII 2016
OntarioClub
Pokud máte zaregistrovanou chovatelskou stanici a vlastníte minimálně jednu fenku v produktivním věku, můžete se stát členem Ontario Clubu a čerpat tak řadu výhod. (Výhodná cena chovatelského balení, dárky, slevy za výstavní úspěchy...)
01 VIII 2016
NOVÝ WEB Ontario.cz
Ontario neustále pracuje na rozšiřování stávajících produktů o nové druhy (granule, konzervy, snacky a další) a přibývají další nové produkty (vaničky, tyčinky …). Nejnovějším přírůstkem do rodiny Ontario produktů jsou nové příchutě granulí, které zahrnují i některé hypoalergenní druhy obohacené o směsi bylinek a koření. Vzhledem k tomu jsme se rozhodli pro Vás připravit nové, přehlednější stránky s ještě lepší prezentací produktů
01 VIII 2016
FOR PETS 2015 - PRAHA LETŇANY
Přijďte se podívat na jediný oborový veletrh v Čechách zaměřený na chov domácích mazlíčků, který je orientovaný především na psy, kočky, exotické ptactvo, terarijní zvířata, drobné savce a akvaristiku.
01 VIII 2016
Novinky Ontario potěší psy i kočky!
V poslední době uvedlo Ontario na trh řadu zajímavých a velmi úspěšných novinek.
01 VIII 2016
Moravskoslezská národní výstava psů 2013
7.-8.9. 2013 jsme se vypravili na Moravskoslezskou národní výstavu psů v Brně! Vzhledem k příjemnému počasí bylo vysoká návštěvnost! Vítězem výstavy s titulem BIS se stal zástupce plemene Barzoj (Ruský chrt)
01 VIII 2016
Pitbull Show 2013
Pár záběrů z Pitbull Show 2013, na které se Ontario aktivně podílelo! Všem soutěžícím jsme drželi palce!
01 VIII 2016
Ontariománie vítězové soutěže o 2 000 Kč!
Ontario rozdávalo první výherní poukazy na nákup produktů Ontario v hodnotě 2 000 Kč!
01 VIII 2016
Klubová výstava Moloss club
Dne 4.5.2013 proběhla klubová výstava Moloss clubu kompletně sponzorovaná Ontariem!
01 VIII 2016
Zdravá kočka zvládne zimu bez problémů
Kočky, jak známo, milují teplo. Zimu a sychravé plískanice zrovna nevyhledávají. Přesto se s chladným počasím dokážou zdravé kočky vyrovnat. Vaši pomoc ale určitě ocení.
01 VIII 2016
Ontario rozdávalo krmení zdarma.
V říjnu probíhala na webovém portálu Zena.cz soutěž o krmení na tři měsíce zdarma. K účasti v soutěži se stačilo zaregistrovat, správně odpovědět na dvě otázky a zkusit štěstí v tipovací otázce kolik se zúčastní této soutěže lidí.
01 VIII 2016
Zvolte to správné krmení pro Vašeho mazlíčka.
Ontario je vysoce kvalitní superprémiové krmivo pro psy a kočky, respektující osvědčené kanadské receptury, vyrobené ve spolupráci s veterináři a odborníky na výživu. Nutriční hodnoty a vyvážený obsah živin jsou navrženy a vyrobeny tak, aby byly zárukou zdraví vašeho domácího mazlíčka, nezatěžovaly jeho organismus a poskytly mu dostatek živin k pokrytí jeho nutričních potřeb.
01 VIII 2016
Ontario plní Sen zvířat
Dne 22.9.2012 jsme se společně s časopisem planeta zvířat zúčastnili unikátního projektu Sen zvířat.
01 VIII 2016
Ontario na České národní výstavě v Mladé Boleslavi
Ve dnech 14. a 15. července jsme s naší značkou krmiv Ontario navštívili Národní výstavu psů v Mladé Boleslavi.
01 VIII 2016
INTERZOO 2012
Vážení obchodní partneři a přátelé krmiva Ontario Rádi bychom Vám poděkovali za Vaši návštěvu na našem stánku ve dnech 17.5 – 20.5.2012 v Norimberku. Těšíme na Vás opět v roce 2014.
01 VIII 2016
Prodejci
Seznam prodejců krmiva ONTARIO
01 VIII 2016
Nové produkty v řadě pro psy!
Od 12.7.2010 Vám Ontario nabízí novou řadu krmiv Ontario. Novinkou je zařazení granulek pro malá plemena - Adult Mini. Nové Ontario je vysoce kvalitní prémiové krmivo vyrobené ze 60 % kuřecího nebo 50% jehněčího masa a zeleniny. Obsah kvalitního masa zajišťuje vysokou stravitelnost a využitelnost krmiva. Nově upravená receptura s nízkým obsahem obilovin nezatěžuje organismus a zabraňuje výskytu potravních intolerancí. Ontario je obohaceno o funkční komponenty a suroviny, které mají pozitivní vliv na zdraví a vitalitu psa.
01 VIII 2016
Natural Meat Snacks
Představujeme Vám novinku v portfoliu Ontario! 100% přírodní masové pamlsky.
09 X 2015
Skladník / Skladnice
Firma Plaček s.r.o. – velkoobchodní společnost zabývající se chovatelskými potřebami hledá do svého týmu kolegu / kolegyni na pozici Skladník / Skladnice
17 IV 2015
Stáž v oblasti on-line projektů
Společnost Beaphar Eastern Europe, s.r.o. /dále pouze BEE/ nabízí stáž „v oblasti realizace on-line projektů“
20 II 2014
Novinky Ontario potěší vaše psy i kočky!
V poslední době uvedlo Ontario na trh řadu zajímavých a velmi úspěšných novinek. Některé jste určitě stačili zaregistrovat, ale i přesto nám dovolte seznámit Vás alespoň s těmi nejzajímavějšími! Ontario cat/dog Stick
18 II 2014
Ontario na České národní výstavě v Mladé Boleslavi
Ve dnech 14. a 15. července jsme s naší značkou krmiv Ontario navštívili Národní výstavu psů v Mladé Boleslavi.
03 XI 2012
Nové, lepší složení krmiv Ontario
Cílem každého majitele psa je dlouhý a spokojený život pro jeho čtyřnohého přítele. Díky inovativnímu složení krmiv Ontario pomáháme tento cíl naplnit.
03 XI 2012
ONTARIO
Ontario je vysoce kvalitní superprémiové krmivo vyrobené ve spolupráci s veterináři a odborníky na výživu. Obsah kvalitního masa zajišťuje vysokou stravitelnost a využitelnost krmiva. Nově upravená receptura s nízkým obsahem obilovin nezatěžuje organismus a zabraňuje výskytu potravních intolerancí. Ontario je obohaceno o funkční komponenty a suroviny, které mají pozitivní vliv na zdraví a vitalitu psa.